smalltalk #5: 10 miejsc do zobaczenia w Kopenhadze (cz.1)

Witaj w najnowszym small talku — odcinku z serii, w której dzielę się z Tobą konkretnym spostrzeżeniem, jedną myślą, a więc odcinek jest w takiej krótszej formie, w sam raz do posłuchania podczas krótkiej rozgrzewki czy podróży.

Jest to 5. small talk, ponieważ kilka z nich już się ukazało na samym początku powstania podcastu. Wracam więc z tą formą po ponad roku.

Przy okazji chciałem też poruszać więcej rzeczy dotyczących Kopenhagi, bo czuję, że mimo tego, że jestem tutaj i naprawdę dość sporo wiem o Kopenhadze, to mało się dzieliłem przemyśleniami na jej temat.

Dlatego, dziś, w takiej formie nieco spontanicznej, przedstawiam Ci listę 10 miejsc, które jest moim zdaniem, warto zobaczyć będąc w Kopenhadze. Większość z tych miejsc raczej nie znajdziecie w popularnych przewodnikach.

W pierwszej części, aby zachować dość krótki format tego odcinka, wymieniam pierwsze 5 miejsc, a kolejne 5 przedstawięw następnym odcinku.

Będę bardzo wdzięczny jeśli podzielisz się swoimi wrażeniami po tym odcinku, bo będę wiedział, czy jest to dla Ciebie ciekawy kierunek i czy powinienem dla Ciebie nagrywać więcej odcinków w takiej właśnie formie.

Jeśli chcesz posłuchać więcej w tym temacie, ale nie tylko, to zapraszam Cię na moje social media:

1 thought on “smalltalk #5: 10 miejsc do zobaczenia w Kopenhadze (cz.1)”

  1. Pingback: 156: Kopenhaga – najlepsze miasto świata? (Odcinek solowy) – Urbcast

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *