Współpraca

Wybrane zrealizowane współprace

Urbcast to unikalny podcast o miastach, urbanistyce, gospodarce przestrzennej czy architekturze oraz jedyny w Polsce dwujęzyczny podcast poświęcony tej tematyce.

Moi słuchacze i słuchaczki to między innymi architekci_tki, planiści_tki, urbaniści_tki, projektanci_tki, urzędnicy_czki miejscy_kie, osoby związane z budownictwem, jak i studenci_tki gospodarki przestrzennej, architektury, ale także miłośnicy_czki miast czy osoby, które nie są z nimi mocno związane.

Od czasu założenia podcastu w 2020 roku, miałem okazję dotrzeć do tysięcy ludzi, a także współpracować z różnymi partnerami i wydarzeniami.

Wybrane współprace: 

Wybrane wydarzenia:

Napisz do mnie jeśli:

 

  • prowadzisz działalność poświęconą tematyce miejsko-architektonicznej i chcesz pojawić się na łamach podcastu w ramach współpracy komercyjnej

  • reprezentujesz firmę, instytucję publiczną czy inną działalność i interesuje Cię prelekcja, wykład lub wywiad dotyczące zagadnień urbanistycznych i planistycznych

  • reprezentujesz instytucję lub organizację i chcesz zaangażować mnie w swój projekt

  • zależy Ci na rzetelnej edukacji przestrzennej & architektonicznej i masz inne propozycje współpracy

  • chcesz, aby Twoje wydarzenie poświęcone tematyce miejskiej,  urbanistycznej czy architektonicznej zostało objęte patronatem medialnym lub merytorycznym

  • masz inny pomysł? Napisz śmiało!

Chcesz zaproponować współpracę?

Z racji problemów z formularzem, najlepiej będzie jak napiszesz bezpośrednio na info@urbcast.pl 

Opinie o Podcaście i Autorze:

“Uwrażliwienie mieszkańców na miejską przestrzeń jest jednym z kluczowych założeń przy tworzeniu przyjaznego miasta. Marcin wykonuję dużą pracę w tym kierunku. Pokazując w swoich podcastach kilka perspektyw, zarówno ze strony organów samorządowych, jak i organizacji społecznych czy aktywistów. Miałem przyjemność pojawić się w jednym z odcinków Urbcast, rozmawialiśmy o inwestycjach i rozwiązaniach realizowanych w Warszawie, a także innowacyjnych pomysłach z całego świata. Mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze wiele okazji, żeby współpracować!”
Brunon Odolczyk
Pracownik w Urząd m.st. Warszawa, Asystent w Sejm RP
“Z Marcinem świetnie mi się rozmawiało podczas nagrywania podcastu. Czuję, że to człowiek z pasją i trzymam kciuki za jego dalsze działania w obszarze urbanistyki. ”
Janusz Mizerny
Energy Efficiency & Sustainability Engineer, Eco Blogger, Członek Zarządu Fundacji Miasta Przyszłości